Vlak 3925 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 19.12 | 1 | |||
Hulín | 19.20 | 19.37 | 13a | ||
Třebětice | 19.41 | 19.41 | 1 | ||
Holešov | 19.46 | 19.47 | 1 | ||
Dobrotice | 19.51 | 19.51 | |||
Jankovice | 19.53 | 19.53 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 19.55 | 19.55 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 20.00 | 20.01 | 1 | ||
Loukov | 20.05 | 20.05 | |||
Osíčko | 20.09 | 20.10 | 1b | ||
Podhradní Lhota | 20.14 | 20.14 | |||
Kunovice-Loučka | 20.17 | 20.17 | 1 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 20.21 | 20.21 | |||
Branky na Moravě | 20.25 | 20.25 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 20.32 | 21.00 | 8 | ||
Krhová | 21.03 | 21.03 | |||
Hrachovec | 21.06 | 21.06 | |||
Zašová | 21.10 | 21.10 | |||
Střítež nad Bečvou | 21.12 | 21.13 | 2 | ||
Zubří | 21.16 | 21.16 | |||
Rožnov pod Radhoštěm | 21.20 | 3 |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci