Os 3873 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 9.57 | 10 | |||
Věžky | 10.02 | 10.02 | 1 | ||
Chropyně | 10.09 | 10.11 | 3 | ||
Kojetín | 10.16 | 10.20 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 10.23 | 10.24 | |||
Němčice nad Hanou | 10.27 | 10.28 | 3 | ||
Nezamyslice | 10.33 | 10.38 | 1 | ||
Chvalkovice na Hané | 10.42 | 10.42 | |||
Ivanovice na Hané | 10.45 | 10.47 | 3 | ||
Hoštice-Heroltice | 10.50 | 10.50 | |||
Vyškov na Moravě | 10.55 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci