Os 3838 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 20.28 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 20.32 | 20.33 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 20.35 | 20.36 | |||
Kojetín | 20.39 | 20.40 | 1 | ||
Chropyně | 20.44 | 20.44 | 1 | ||
Věžky | 20.49 | 20.50 | 1 | ||
Přerov | 20.56 | 21.03 | 10 | ||
Rokytnice u Přerova | 21.11 | 21.11 | |||
Brodek u Přerova | 21.14 | 21.14 | 2 | ||
Grygov | 21.19 | 21.19 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.25 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci