Os 3817 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdtee286 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.33 | 8 | |||
Grygov | 8.38 | 8.38 | 1 | ||
Brodek u Přerova | 8.43 | 8.43 | 1 | ||
Rokytnice u Přerova | 8.46 | 8.46 | |||
Přerov | 8.54 | 8.57 | 12a | ||
Přerov přednádraží | 8.59 | 8.59 | 106 | ||
Věžky | 9.02 | 9.03 | 1 | ||
Chropyně | 9.09 | 9.11 | 3 | ||
Kojetín | 9.16 | 9.17 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 9.20 | 9.21 | |||
Němčice nad Hanou | 9.23 | 9.24 | 3 | ||
Nezamyslice | 9.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci