Os 3746 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 21.55 | 4 | |||
Doloplazy | 21.58 | 21.58 | |||
Pivín | 22.02 | 22.02 | 1 | ||
Čelčice | 22.05 | 22.05 | |||
Bedihošť | 22.09 | 22.09 | 1 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 22.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci