Os 3706 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 5.05 | 4 | |||
Doloplazy | 5.07 | 5.08 | |||
Pivín | 5.12 | 5.12 | 1 | ||
Čelčice | 5.15 | 5.15 | |||
Bedihošť | 5.19 | 5.20 | 1 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 5.25 | 5.28 | 3 | ||
Vrahovice | 5.30 | 5.31 | |||
Kraličky | 5.33 | 5.34 | |||
Vrbátky | 5.36 | 5.36 | 1 | ||
Blatec | 5.40 | 5.41 | 3 | ||
Kožušany | 5.44 | 5.44 | |||
Nemilany | 5.47 | 5.47 | |||
Olomouc-Nové Sady | 5.49 | 5.49 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 5.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci