Os 3422 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.44 | 5 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.48 | 13.49 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13.54 | 13.55 | 2 | ||
Horní Suchá | 13.58 | 13.58 | |||
Havířov-Suchá | 14.01 | 14.01 | |||
Havířov střed | 14.03 | 14.03 | |||
Havířov | 14.06 | 14.07 | 2 | ||
Šenov | 14.10 | 14.11 | |||
Ostrava-Bartovice | 14.14 | 14.14 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.19 | 14.23 | 5 | ||
Ostrava-Vítkovice | 14.27 | 14.27 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 14.35 | 14.41 | 4 | ||
Ostrava-Třebovice | 14.44 | 14.46 | 1 | ||
Děhylov | 14.50 | 14.50 | 2 | ||
Jilešovice | 14.53 | 14.54 | |||
Háj ve Slezsku | 14.57 | 14.58 | 1 | ||
Lhota u Opavy | 15.01 | 15.01 | |||
Mokré Lazce | 15.03 | 15.03 | |||
Štítina | 15.05 | 15.05 | 1 | ||
Opava-Komárov | 15.08 | 15.09 | 1 | ||
Opava východ | 15.13 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci