Os 3405 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 6.31 | 7 | |||
Opava-Komárov | 6.35 | 6.36 | 3 | ||
Štítina | 6.39 | 6.40 | 1 | ||
Mokré Lazce | 6.42 | 6.42 | |||
Lhota u Opavy | 6.43 | 6.43 | |||
Háj ve Slezsku | 6.46 | 6.47 | 1 | ||
Jilešovice | 6.50 | 6.50 | |||
Děhylov | 6.53 | 6.53 | 1 | ||
Ostrava-Třebovice | 6.57 | 6.58 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 7.01 | 7.24 | 4 | ||
Ostrava-Vítkovice | 7.31 | 7.32 | 1 | ||
Ostrava-Kunčice | 7.36 | 7.38 | 1 | ||
Ostrava-Bartovice | 7.42 | 7.43 | 3 | ||
Šenov | 7.45 | 7.45 | |||
Havířov | 7.49 | 7.50 | 1 | ||
Havířov střed | 7.52 | 7.53 | |||
Havířov-Suchá | 7.55 | 7.55 | |||
Horní Suchá | 7.57 | 7.58 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 8.00 | 8.01 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 8.06 | 8.06 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.11 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci