EC 331 „Jižní Expres“ | |
Řazení vlaku: 380 + 2xBmz226 + Bdpee231 + Bbdgmee236 + ARmpee829 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.04 | 24 | |||
Ješetice | 6.59 | 6.59 | 1 | ||
Tábor | 7.18 | 7.19 | 1 | ||
Roudná | 7.29 | 7.30 | 2 | ||
České Budějovice | 8.02 | 8.06 | 1 | ||
Velešín město | 8.25 | 8.26 | |||
Velešín | 8.29 | 8.29 | 3 | ||
Kaplice | 8.36 | 8.37 | 1 | ||
Rybník | 8.52 | 8.53 | 1 | ||
Horní Dvořiště | 8.59 | 8.59 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci