Os 3209 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 10.28 | 10 | |||
Prosenice | 10.33 | 10.34 | 1 | ||
Osek nad Bečvou | 10.37 | 10.37 | |||
Lipník nad Bečvou | 10.40 | 10.41 | 1 | ||
Drahotuše | 10.46 | 10.47 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 10.52 | 10.54 | 9 | ||
Hranice na Moravě město | 10.59 | 11.00 | 1 | ||
Teplice nad Bečvou | 11.02 | 11.03 | |||
Černotín | 11.05 | 11.06 | |||
Špičky | 11.09 | 11.09 | |||
Milotice nad Bečvou | 11.11 | 11.11 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 11.14 | 11.14 | 1 | ||
Lhotka nad Bečvou | 11.18 | 11.19 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 11.23 | 11.25 | 1 | ||
Brňov | 11.29 | 11.29 | |||
Bystřička | 11.32 | 11.33 | |||
Jablůnka | 11.37 | 11.38 | 1 | ||
Vsetín | 11.44 | 4a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci