..: Trasa vlaku Os 3209 - JŘ 2022 :..
Os 3209
Řazení vlaku: 460  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Přerov   10.28 10
  Prosenice  10.33 10.34 1
  Osek nad Bečvou  10.37 10.37 
  Lipník nad Bečvou  10.40 10.41 1
  Drahotuše  10.46 10.47 1
  Hranice na Moravě  10.52 10.54 9
  Hranice na Moravě město  10.59 11.00 1
  Teplice nad Bečvou  11.02 11.03 
  Černotín  11.05 11.06 
  Špičky  11.09 11.09 
  Milotice nad Bečvou  11.11 11.11 
  Hustopeče nad Bečvou  11.14 11.14 1
  Lhotka nad Bečvou  11.18 11.19 1
  Valašské Meziříčí  11.23 11.25 1
  Brňov  11.29 11.29 
  Bystřička  11.32 11.33 
  Jablůnka  11.37 11.38 1
  Vsetín  11.44  4a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster