Os 3208 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 10.02 | 4a | |||
Jablůnka | 10.07 | 10.08 | 2 | ||
Bystřička | 10.12 | 10.13 | |||
Brňov | 10.16 | 10.16 | |||
Valašské Meziříčí | 10.20 | 10.30 | 2 | ||
Lhotka nad Bečvou | 10.33 | 10.34 | 2 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 10.38 | 10.38 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 10.41 | 10.41 | |||
Špičky | 10.43 | 10.44 | |||
Černotín | 10.47 | 10.47 | |||
Teplice nad Bečvou | 10.50 | 10.50 | |||
Hranice na Moravě město | 10.53 | 10.53 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 10.59 | 11.00 | 7 | ||
Drahotuše | 11.04 | 11.04 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 11.14 | 11.14 | |||
Prosenice | 11.17 | 11.18 | 2 | ||
Přerov | 11.24 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci