Os 2953 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 19.34 | 4 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 19.38 | 19.38 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 19.41 | 19.42 | 1 | ||
Bohumín | 19.48 | 19.49 | 1 | ||
Dolní Lutyně | 19.52 | 19.53 | |||
Dětmarovice | 19.56 | 19.56 | 1 | ||
Karviná hlavní nádraží | 20.01 | 20.02 | 1 | ||
Louky nad Olší | 20.11 | 20.12 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.14 | 20.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.18 | 20.20 | 1 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 20.23 | 20.23 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 20.25 | 20.25 | |||
Třinec (Trzyniec) | 20.28 | 20.29 | 1 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 20.31 | 20.32 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 20.37 | 20.38 | 1 | ||
Hrádek (Gródek) | 20.40 | 20.41 | |||
Návsí (Nawsie) | 20.43 | 20.44 | 1 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 20.47 | 20.48 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 20.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci