Os 2947 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Studénka | 16.13 | 4 | |||
Jistebník | 16.18 | 16.18 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 16.22 | 16.22 | |||
Ostrava-Svinov | 16.25 | 16.34 | 1 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 16.38 | 16.38 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 16.41 | 16.42 | 1 | ||
Bohumín | 16.48 | 16.49 | 1 | ||
Dolní Lutyně | 16.52 | 16.53 | |||
Dětmarovice | 16.56 | 16.56 | 1 | ||
Karviná hlavní nádraží | 17.01 | 17.02 | 1 | ||
Louky nad Olší | 17.11 | 17.12 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 17.14 | 17.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 17.18 | 17.20 | 1 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 17.23 | 17.23 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 17.25 | 17.25 | |||
Třinec (Trzyniec) | 17.28 | 17.29 | 1 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 17.31 | 17.32 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 17.37 | 17.38 | 1 | ||
Hrádek (Gródek) | 17.40 | 17.41 | |||
Návsí (Nawsie) | 17.43 | 17.44 | 1 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 17.47 | 17.48 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 17.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci