Os 2837 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 22.24 | 4a | |||
Ostrava-Vítkovice | 22.31 | 22.32 | 1 | ||
Ostrava-Kunčice | 22.36 | 22.39 | 1 | ||
Ostrava-Bartovice | 22.43 | 22.44 | 3 | ||
Šenov | 22.46 | 22.46 | |||
Havířov | 22.50 | 22.51 | 1 | ||
Havířov střed | 22.53 | 22.54 | |||
Havířov-Suchá | 22.56 | 22.56 | |||
Horní Suchá | 22.58 | 22.59 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 23.01 | 23.02 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 23.07 | 23.07 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 23.12 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci