Os 22223 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uhlířské Janovice | 15.35 | 2 | |||
Chmeliště | 15.38 | 15.38 | |||
Hatě | 15.41 | 15.41 | |||
Drahobudice | 15.45 | 15.45 | |||
Bečváry | 15.48 | 15.49 | 1 | ||
Pučery | 15.53 | 15.53 | |||
Chotouchov | 15.55 | 15.55 | |||
Kořenice | 15.57 | 15.57 | |||
Ratboř | 16.01 | 16.04 | 1 | ||
Červené Pečky | 16.08 | 16.08 | |||
Hluboký Důl | 16.12 | 16.12 | |||
Kolín místní nádraží | 16.15 | 16.15 | |||
Kolín | 16.18 | 105 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci