Os 2063 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.55 | 22 | |||
Praha-Vršovice | 16.59 | 17.00 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 17.04 | 17.04 | |||
Praha-Krč | 17.07 | 17.07 | 1 | ||
Praha-Braník | 17.11 | 17.11 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 17.14 | 17.14 | 3a | ||
Praha-Komořany | 17.17 | 17.17 | |||
Praha-Zbraslav | 17.20 | 17.20 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.24 | 17.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.28 | 17.30 | 1 | ||
Skochovice | 17.32 | 17.32 | |||
Měchenice | 17.35 | 17.35 | 1 | ||
Klínec | 17.41 | 17.41 | |||
Bojov | 17.45 | 17.45 | |||
Bojanovice | 17.48 | 17.48 | |||
Čisovice | 17.52 | 17.53 | 1 | ||
Rymaně | 17.57 | 17.57 | |||
Mníšek pod Brdy | 18.00 | 18.01 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 18.06 | 18.06 | |||
Malá Hraštice | 18.11 | 18.11 | 1 | ||
Mokrovraty | 18.16 | 18.16 | |||
Stará Huť | 18.22 | 18.22 | |||
Dobříš | 18.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci