Sp 1947 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 6.51 | 1 | |||
Kadaň-Prunéřov | 6.55 | 6.56 | 1 | ||
Chomutov | 7.05 | 7.06 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 7.08 | 7.09 | |||
Jirkov zastávka | 7.12 | 7.12 | |||
Most | 7.25 | 7.26 | 1 | ||
Bílina | 7.36 | 7.37 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 7.49 | 7.50 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 8.13 | 8.13 | 1b | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.16 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci