Sp 1942 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee265 + Bdmtee266 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.42 | 7 | |||
Ústí nad Labem západ | 7.44 | 7.45 | 2b | ||
Teplice v Čechách | 8.06 | 8.07 | 2 | ||
Bílina | 8.18 | 8.19 | 6 | ||
Most | 8.30 | 8.31 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 8.43 | 8.44 | |||
Odb Chomutov město | 8.48 | 8.48 | |||
Chomutov | 8.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci