Os 19142 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlašim | 9.09 | 1 | |||
Znosim | 9.12 | 9.12 | |||
Domašín | 9.18 | 9.18 | |||
Lhota Veselka | 9.22 | 9.22 | |||
Městečko u Benešova | 9.25 | 9.25 | |||
Postupice | 9.30 | 9.31 | 1 | ||
Dobříčkov | 9.34 | 9.34 | |||
Struhařov | 9.37 | 9.37 | |||
Myslíč | 9.39 | 9.39 | |||
Benešov u Prahy | 9.45 | 9.55 | 8b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci