Sp 1890 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 18.48 | 10 | |||
Čermná nad Orlicí | 18.58 | 19.03 | 2 | ||
Borohrádek | 19.08 | 19.08 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 19.15 | 19.16 | 1 | ||
Bolehošť | 19.23 | 19.23 | 1 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 19.29 | 19.29 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 19.38 | 19.39 | 1 | ||
Václavice | 19.43 | 19.44 | 1 | ||
Náchod zastávka | 19.48 | 19.49 | |||
Náchod | 19.51 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci