Sp 1885 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 6.10 | 5 | |||
Náchod zastávka | 6.12 | 6.13 | |||
Václavice | 6.17 | 6.18 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 6.22 | 6.23 | 1 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 6.31 | 6.31 | 1 | ||
Bolehošť | 6.38 | 6.38 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 6.46 | 6.47 | 1 | ||
Borohrádek | 6.53 | 6.54 | 1 | ||
Čermná nad Orlicí | 6.58 | 6.59 | 1 | ||
Choceň | 7.09 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci