Sp 1884 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 12.48 | 10 | |||
Čermná nad Orlicí | 12.58 | 13.03 | 2 | ||
Borohrádek | 13.08 | 13.08 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 13.15 | 13.16 | 3 | ||
Bolehošť | 13.23 | 13.23 | 1 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 13.29 | 13.29 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 13.38 | 13.39 | 1 | ||
Václavice | 13.43 | 13.44 | 1 | ||
Náchod zastávka | 13.48 | 13.49 | |||
Náchod | 13.51 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci