Sp 1769 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.11 | 6 | |||
Slavkov u Brna | 14.35 | 14.36 | 1 | ||
Bučovice | 14.44 | 14.45 | 1 | ||
Nesovice | 14.51 | 14.52 | 1 | ||
Nemotice | 15.00 | 15.00 | 1 | ||
Kyjov | 15.12 | 15.14 | 1 | ||
Kyjov zastávka | 15.17 | 15.17 | |||
Vracov | 15.26 | 15.26 | |||
Bzenec | 15.30 | 15.31 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 15.40 | 15.43 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 15.48 | 15.50 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 15.54 | 15.55 | 1 | ||
Kunovice zastávka | 15.59 | 15.59 | |||
Uherské Hradiště | 16.04 | 16.06 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.12 | 7a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci