Sp 1765 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 11.28 | 6 | |||
Slavkov u Brna | 11.52 | 11.53 | 1 | ||
Bučovice | 12.01 | 12.02 | 1 | ||
Nesovice | 12.09 | 12.10 | 1 | ||
Nemotice | 12.17 | 12.18 | 1 | ||
Kyjov | 12.31 | 12.32 | 1 | ||
Kyjov zastávka | 12.35 | 12.35 | |||
Vracov | 12.44 | 12.44 | |||
Bzenec | 12.48 | 12.49 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 12.58 | 13.00 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 13.04 | 13.05 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves | 13.09 | 13.09 | 1 | ||
Kunovice zastávka | 13.13 | 13.14 | |||
Uherské Hradiště | 13.18 | 13.20 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.26 | 7a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci