Os 17519 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 17.33 | 3 | |||
Klatovy město | 17.36 | 17.36 | |||
Vrhaveč | 17.42 | 17.42 | |||
Neznašovy | 17.46 | 17.46 | |||
Běšiny | 17.50 | 17.50 | 1 | ||
Nemilkov | 17.56 | 17.59 | 2 | ||
Kolinec | 18.10 | 18.11 | 1 | ||
Mokrosuky | 18.15 | 18.15 | |||
Hrádek u Sušice | 18.18 | 18.19 | 1 | ||
Sušice | 18.24 | 18.25 | 1 | ||
Žichovice | 18.31 | 18.32 | 1 | ||
Velké Hydčice | 18.38 | 18.38 | 1 | ||
Horažďovice | 18.44 | 18.45 | 1 | ||
Horažďovice předměstí | 18.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci