Sp 1735 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichův Hradec | 7.55 | 1 | |||
Děbolín | 8.00 | 8.00 | |||
Mnich | 8.07 | 8.07 | |||
Kardašova Řečice | 8.10 | 8.11 | 1 | ||
Doňov | 8.18 | 8.19 | 1 | ||
Řípec | 8.25 | 8.25 | |||
Veselí nad Lužnicí | 8.28 | 8.29 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 8.32 | 8.32 | |||
Ševětín | 8.40 | 8.41 | 1 | ||
České Budějovice severní zastávka | 8.56 | 8.57 | |||
České Budějovice | 8.59 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci