Vlak 1721 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 15.15 | 5 | |||
Čejetice | 15.20 | 15.21 | 1 | ||
Ražice | 15.26 | 15.26 | 2 | ||
Putim | 15.30 | 15.31 | 1 | ||
Písek | 15.35 | 15.36 | 3 | ||
Písek jih | 15.38 | 15.38 | |||
Písek město | 15.41 | 15.41 | 1 | ||
Vlastec | 15.52 | 15.55 | 1 | ||
Branice | 16.08 | 16.08 | 1 | ||
Milevsko | 16.14 | 16.15 | 1 | ||
Božejovice | 16.25 | 16.27 | 1 | ||
Tábor | 16.43 | 5 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci