Sp 1708 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABmz346 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 + Bdmpee233 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rokycany | 12.26 | 4 | |||
Plzeň-Doubravka | 12.34 | 12.35 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 12.38 | 12.40 | 4 | ||
Plzeň zastávka | 12.42 | 12.43 | 6d | ||
Dobřany | 12.54 | 12.55 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 12.59 | 13.00 | 1a | ||
Přeštice | 13.06 | 13.06 | 1 | ||
Lužany | 13.10 | 13.10 | |||
Borovy | 13.13 | 13.13 | |||
Švihov u Klatov | 13.19 | 13.19 | 1 | ||
Klatovy | 13.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci