Sp 1691 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 16.27 | 2 | |||
Chodov | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 16.40 | 16.40 | 2 | ||
Královské Poříčí | 16.45 | 16.45 | |||
Sokolov | 16.47 | 16.48 | 2 | ||
Citice | 16.52 | 16.52 | 2 | ||
Hlavno | 16.54 | 16.54 | |||
Dasnice | 16.58 | 16.58 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 17.03 | 17.03 | 2 | ||
Nebanice | 17.06 | 17.06 | |||
Tršnice | 17.11 | 17.11 | 2 | ||
Cheb | 17.17 | 17.19 | 3 | ||
Lipová u Chebu | 17.26 | 17.27 | 3 | ||
Dolní Žandov | 17.32 | 17.32 | 1 | ||
Lázně Kynžvart | 17.36 | 17.37 | 1 | ||
Mariánské Lázně | 17.43 | 17.45 | 1 | ||
Chodová Planá | 17.50 | 17.51 | 1 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 17.55 | 17.55 | 1 | ||
Brod nad Tichou | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Pavlovice | 18.04 | 18.04 | 3 | ||
Ošelín | 18.10 | 18.10 | 1 | ||
Svojšín | 18.14 | 18.14 | 1 | ||
Stříbro | 18.20 | 18.21 | 1 | ||
Vranov u Stříbra | 18.25 | 18.27 | 1 | ||
Sulislav | 18.28 | 18.28 | |||
Pňovany zastávka | 18.34 | 18.34 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 18.45 | 18.46 | 511 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.49 | 101a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci