Vlak 1602 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třinec (Trzyniec) | 4.04 | 2 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 4.10 | 4.11 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 4.15 | 4.16 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 4.21 | 4.22 | 2 | ||
Horní Suchá | 4.24 | 4.25 | |||
Havířov-Suchá | 4.27 | 4.27 | |||
Havířov střed | 4.29 | 4.30 | |||
Havířov | 4.32 | 4.33 | 2 | ||
Šenov | 4.37 | 4.37 | |||
Ostrava-Kunčice | 4.43 | 4.44 | 1 | ||
Ostrava střed | 4.48 | 4.48 | 701 | ||
Ostrava-Stodolní | 4.50 | 4.51 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 4.54 | 804 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 4.54 | 804 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci