Vlak 15066 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.45 | 3 | |||
Pardubice-Pardubičky | 19.48 | 19.48 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 19.52 | 19.52 | |||
Kostěnice | 19.57 | 19.58 | 1 | ||
Moravany | 20.01 | 20.02 | 1 | ||
Uhersko | 20.06 | 20.11 | 3 | ||
Sedlíšťka | 20.14 | 20.14 | |||
Zámrsk | 20.18 | 20.19 | 3 | ||
Dobříkov u Chocně | 20.21 | 20.21 | |||
Sruby | 20.25 | 20.25 | |||
Choceň | 20.30 | 20.37 | 3 | ||
Dvořisko | 20.40 | 20.40 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 20.43 | 20.43 | |||
Vysoké Mýto | 20.47 | 20.49 | 3 | ||
Vysoké Mýto město | 20.52 | 1 |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci