Vlak 15006 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 8.37 | 5a | |||
Dvořisko | 8.40 | 8.40 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 8.43 | 8.43 | |||
Vysoké Mýto | 8.47 | 8.49 | 3 | ||
Vysoké Mýto město | 8.52 | 8.54 | 1 | ||
Džbánov | 8.59 | 8.59 | |||
Hrušová | 9.02 | 9.02 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 9.04 | 9.05 | 1 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 9.07 | 9.07 | |||
Řídký | 9.10 | 9.10 | |||
Tržek | 9.12 | 9.12 | |||
Litomyšl-Nedošín | 9.15 | 9.15 | |||
Litomyšl zastávka | 9.17 | 9.17 | |||
Litomyšl | 9.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci