Os 13915 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 16.36 | 9 | |||
Kroměříž-Oskol | 16.38 | 16.38 | |||
Jarohněvice | 16.44 | 16.44 | |||
Šelešovice | 16.46 | 16.46 | |||
Zdounky | 16.53 | 16.55 | 1 | ||
Zborovice zastávka | 17.00 | 17.00 | |||
Zborovice | 17.03 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci