Vlak 4318 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 20.13 | 1 | |||
Popov | 20.18 | 20.18 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 20.23 | 20.25 | 2 | ||
Divnice | 20.27 | 20.27 | |||
Slavičín | 20.31 | 20.31 | 1 | ||
Hostětín | 20.37 | 20.37 | |||
Pitín zastávka | 20.43 | 20.43 | |||
Bojkovice město | 20.47 | 20.47 | |||
Bojkovice | 20.49 | 20.56 | 1 | ||
Záhorovice | 20.58 | 20.58 | |||
Nezdenice | 21.01 | 21.02 | 1 | ||
Šumice | 21.04 | 21.04 | |||
Újezdec u Luhačovic | 21.09 | 21.10 | 3 | ||
Uherský Brod | 21.14 | 21.20 | 1 | ||
Havřice | 21.22 | 21.22 | |||
Hradčovice | 21.27 | 21.27 | 1 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 21.31 | 21.31 | |||
Vésky | 21.34 | 21.34 | |||
Kunovice | 21.37 | 21.39 | 1 | ||
Uherské Hradiště | 21.42 | 21.45 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 21.51 | 7a |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci