Vlak 1282 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 16.40 | 1 | |||
Popov | 16.45 | 16.45 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 16.50 | 16.51 | 1 | ||
Divnice | 16.53 | 16.53 | |||
Slavičín | 16.56 | 16.58 | 2 | ||
Hostětín | 17.04 | 17.04 | |||
Pitín zastávka | 17.11 | 17.11 | |||
Bojkovice město | 17.14 | 17.15 | |||
Bojkovice | 17.17 | 17.18 | 1 | ||
Uherský Brod | 17.30 | 17.31 | 1 | ||
Uherské Hradiště | 17.45 | 17.46 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.52 | 7a |
jede v , a 23.XII., 14., 18.IV., 27.X., nejede 24. – 31.XII., 15. – 17.IV., 3., 10., 17., 24., 31.VII., 7., 14., 21., 28.VIII., 28.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci