Vlak 12206 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 14.59 | 1 | |||
Kunovice zastávka | 15.03 | 15.03 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 15.05 | 15.05 | |||
Ostrožská Nová Ves | 15.07 | 15.09 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 15.14 | 15.15 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 15.17 | 15.17 | |||
Veselí nad Moravou | 15.20 | 2 |
jede v , nejede 23. – 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci