|
R 893 „Slovácký expres“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha-Smíchov 14.40, Praha hl.n. 14.47-14.52, Pardubice hl.n. 15.58-16.00, Olomouc hl.n. 17.28-17.30, Staré Město u Uherského Hradiště 18.23-18.33, Luhačovice 19.22 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v úseku Praha-Smíchov - Staré Město u Uherského Hradiště |
výlukové řazení |
|
Aktualizace: 10.5.2021 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - občerstvení roznáškovou službou (Praha hl.n. - Přerov) - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu - vlak nečeká na žádné přípoje (Praha-Smíchov, Praha hl.n., Praha-Libeň) Platí také jízdní doklady PID (Praha-Smíchov - Kolín) Platí také jízdní doklady VYDIS (Přelouč - Pardubice hl.n.) Platí také jízdní doklady IREDO (Přelouč - Česká Třebová) Platí také jízdní doklady IDSOK (Olomouc hl.n. - Hulín) Platí také jízdní doklady ID ZK (Hulín - Luhačovice) Souprava (vůz č. 373) přijede z Prahy jih-odjezd jako Sv 29893 ve 12.43
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Staré Město u Uherského Hradiště - Luhačovice |
výlukové řazení |
|
Aktualizace: 6.4.2021 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu Platí také jízdní doklady ID ZK (Hulín - Luhačovice)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou (oddíl č. 1) 2) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem (místa č. 51-56, 101-106) 3) - oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (oddíly č. 6-8) 4) - dámský oddíl (oddíl č. 9) 5) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem (místa č. 11, 12, 15, 16, 18) 6) jede v 7) Jede v od 30.IV. a 27.X., 16.XI., kromě 29.X. 8) Olomouc hl.n. - Staré Město u Uherského Hradiště nejede 27.IX., 16.XI. |
|
|