|
Os 4737 « předchozí | další » |
Trasa:
Letovice 20.02, Skalice nad Svitavou 20.13-20.14, Blansko 20.31-20.32, Brno hl.n. 20.59-21.06, Křenovice horní nádraží 21.35 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
640 | - | 11428 | Letovice - Křenovice horní nádraží | 4024 | CZ-ČD |
650 1) | - | 11428 | Letovice - Brno hl.n. | 4669 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 20.8.2021 (Viktor Čaněk) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - vůz s přípojkou 230 V - vůz s bezdrátovým připojením k internetu
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v a |
|
|
Aktualizace: 20.8.2021 (Viktor Čaněk) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v a 27.IX., 27.X., 16.XI. |
|
|