|
Os 4731 « předchozí | další » |
Trasa:
Letovice 16.58, Skalice nad Svitavou 17.10-17.12, Blansko 17.28-17.31, Brno hl.n. 17.59-18.06, Křenovice horní nádraží 18.35 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
560 | - | 4722 | Letovice - Křenovice horní nádraží | 4758 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 20.8.2021 (Viktor Čaněk) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Brno hl.n. - Křenovice horní nádraží jede v - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - vlak nečeká na žádné přípoje (Brno hl.n.)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v a |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
640 | - | 4722 | Letovice - Brno hl.n. | 4730 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 22.6.2021 (Viktor Čaněk) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Brno hl.n. - Křenovice horní nádraží jede v - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - vůz s přípojkou 230 V - vůz s bezdrátovým připojením k internetu
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|