|
R 1170 « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 13.23, Beroun 14.12-14.17, Příbram 14.55-14.59, Písek 15.57-15.59, České Budějovice 16.41 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
845.1 | - | - | Praha hl.n. – České Budějovice | - | CZ-ARR |
|
Aktualizace: 24.3.2021 (xfilipís) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- do označených vozů možno zakoupit jízdenku s místenkou - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - tichý oddíl - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu Platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n. – Březnice) Platí také jízdní doklady IDS JK (Zliv – České Budějovice) - vlak nečeká na žádné přípoje (Praha-Smíchov, Protivín)
|
Dopravce vlaku:
ARRIVA vlaky s.r.o. ; jízdenky na jizdenky.arriva.cz |
|
|