Os 16520 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.29 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 16.31 | 16.32 | 2 | ||
Trmice | 16.36 | 16.36 | |||
Koštov | 16.39 | 16.39 | |||
Stadice | 16.43 | 16.43 | |||
Řehlovice | 16.45 | 16.45 | |||
Brozánky | 16.48 | 16.48 | |||
Rtyně nad Bílinou | 16.50 | 16.50 | |||
Velvěty | 16.52 | 16.52 | |||
Úpořiny | 16.55 | 16.56 | 3 | ||
Lbín | 16.59 | 16.59 | |||
Ohníč | 17.03 | 17.03 | |||
Hostomice nad Bílinou | 17.07 | 17.07 | |||
Světec | 17.09 | 17.09 | |||
Bílina-Chudeřice | 17.11 | 17.11 | |||
Bílina | 17.15 | 17.15 | |||
Bílina kyselka | 17.17 | 17.17 | |||
Most | 17.27 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci