Os 16517 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 13.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | 13.44 | 13.44 | |||
Světec | 13.46 | 13.46 | |||
Hostomice nad Bílinou | 13.48 | 13.48 | |||
Ohníč | 13.51 | 13.51 | |||
Lbín | 13.56 | 13.56 | |||
Úpořiny | 13.58 | 13.59 | 4 | ||
Velvěty | 14.02 | 14.02 | |||
Rtyně nad Bílinou | 14.04 | 14.04 | |||
Brozánky | 14.06 | 14.06 | |||
Řehlovice | 14.09 | 14.09 | |||
Stadice | 14.11 | 14.11 | |||
Koštov | 14.14 | 14.14 | |||
Trmice | 14.18 | 14.18 | |||
Ústí nad Labem západ | 14.23 | 14.23 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster