Vlak Os 18661 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tovačov | 18.31 | ||||
Oplocany | 18.33 | 18.33 | |||
Lobodice | 18.36 | 18.36 | |||
Uhřičice obec | 18.41 | 18.41 | |||
Kojetín | 18.48 | 18.55 | 2 | ||
Kroměříž | 19.07 | 2 |
jede v od 3.VII. do 28.VIII.;
dopravce Railway Capital a.s.; informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.tovacovka.cz nebo jsou k dispozici ve vlaku
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci