Os 18373 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krásný Dvůr | 15.45 | 3 | |||
Chotěbudice | 15.48 | 15.48 | |||
Vitčice | 15.52 | 15.52 | |||
Vilémov u Kadaně | 15.58 | 16.01 | 3 | ||
Pětipsy | 16.05 | 16.05 | |||
Poláky | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Hradec u Kadaně | 16.20 | 16.20 | |||
Želina | 16.23 | 16.24 | 2 | ||
Kadaň předměstí | 16.27 | 16.27 | |||
Kadaň | 16.29 | 16.31 | 2/2 | ||
Kadaň-Bystřice | 16.33 | 16.33 | |||
Kadaň-Prunéřov | 16.38 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci