Vlak Os 7185 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 22.08 | 2 vlevo | |||
Dolní Libchavy | 22.12 | 22.12 | |||
Černovír | 22.15 | 22.15 | |||
Lanšperk | 22.17 | 22.17 | 2 | ||
Hnátnice | 22.20 | 22.20 | |||
Dolní Dobrouč | 22.22 | 22.22 | |||
Letohrad | 22.26 | 22.31 | 4 | ||
Verměřovice | 22.36 | 22.36 | |||
Jablonné nad Orlicí | 22.40 | 22.41 | 1/1 | ||
Jamné nad Orlicí | 22.44 | 22.44 | |||
Těchonín | 22.48 | 22.48 | 1 | ||
Mladkov | 22.53 | 22.53 | |||
Lichkov | 22.56 | 22.57 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 23.02 | 23.04 | 1 | ||
Králíky zastávka | 23.08 | 23.08 | |||
Králíky | 23.11 | 2 |
nejede 24., 31.XII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci