Vlak Os 7179 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 20.01 | 2 | |||
Verměřovice | 20.06 | 20.06 | |||
Jablonné nad Orlicí | 20.10 | 20.11 | 1/1 | ||
Jamné nad Orlicí | 20.14 | 20.14 | |||
Těchonín | 20.18 | 20.18 | 1 | ||
Mladkov | 20.23 | 20.23 | |||
Lichkov | 20.26 | 20.29 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 20.34 | 20.36 | 1 | ||
Králíky zastávka | 20.40 | 20.40 | |||
Králíky | 20.43 | 3 |
Letohrad-Lichkov jede v – , nejede 24., 31.XII., 5.IV., 5., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI.; Lichkov-Králíky jede v , nejede 31.XII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci