Vlak Os 7163 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 12.41 | 2 vlevo | |||
Dolní Libchavy | 12.45 | 12.45 | |||
Černovír | 12.48 | 12.48 | |||
Lanšperk | 12.50 | 12.50 | 2 | ||
Hnátnice | 12.53 | 12.53 | |||
Dolní Dobrouč | 12.55 | 12.55 | |||
Letohrad | 12.59 | 13.01 | 4 | ||
Verměřovice | 13.06 | 13.06 | |||
Jablonné nad Orlicí | 13.10 | 13.11 | 1/1 | ||
Jamné nad Orlicí | 13.14 | 13.14 | |||
Těchonín | 13.18 | 13.19 | 1 | ||
Mladkov | 13.23 | 13.23 | |||
Lichkov | 13.26 | 13.27 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 13.33 | 13.35 | 1 | ||
Králíky zastávka | 13.38 | 13.38 | |||
Králíky | 13.41 | 2 |
jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci