Vlak Os 7158 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Králíky | 9.17 | 2 | |||
Králíky zastávka | 9.20 | 9.20 | |||
Dolní Lipka | 9.24 | 9.26 | 1 | ||
Lichkov | 9.32 | 9.34 | 2/3 | ||
Mladkov | 9.37 | 9.37 | |||
Těchonín | 9.41 | 9.42 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 9.46 | 9.46 | |||
Jablonné nad Orlicí | 9.48 | 9.49 | 1/2 | ||
Verměřovice | 9.53 | 9.53 | |||
Letohrad | 9.58 | 10.00 | 2 | ||
Dolní Dobrouč | 10.03 | 10.03 | |||
Hnátnice | 10.05 | 10.05 | |||
Lanšperk | 10.08 | 10.08 | 1 | ||
Černovír | 10.10 | 10.10 | |||
Dolní Libchavy | 10.13 | 10.13 | |||
Ústí nad Orlicí | 10.17 | 2 vlevo |
Králíky-Letohrad jede v a ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci