Vlak LE 1259 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.08 | 1B/1 | |||
Praha-Libeň | 20.14 | 20.15 | 3 | ||
Kolín | 20.45 | 20.46 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 21.04 | 21.05 | 4 | ||
Ústí nad Orlicí | 21.31 | 21.32 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 22.00 | 22.01 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 22.21 | 22.23 | II | ||
Přerov | 22.39 | 22.43 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 22.59 | 23.00 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 23.12 | 23.13 | 3 | ||
Studénka | 23.19 | 23.20 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 23.28 | 23.30 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 23.36 | 23.38 | |||
Bohumín | 23.44 | 23.52 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 0.00 | 0.01 | 3 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 0.15 | 0.17 | 3 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 0.23 | 0.24 |
;
dopravce Leo Express s.r.o.; ; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci