Vlak R 1275 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 8.48 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.52 | 8.59 | 6 severní část | ||
Praha-Vysočany | 9.05 | 9.07 | 2 | ||
Praha-Kbely | 9.15 | 9.16 | |||
Praha-Čakovice | 9.21 | 9.22 | 2 | ||
Neratovice | 9.35 | 9.39 | 2 | ||
Všetaty | 9.45 | 9.50 | 1/1 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 10.18 | 10.19 | 6 | ||
Bezděz | 10.48 | 10.48 | 3 | ||
Doksy | 11.04 | 11.05 | 2 | ||
Staré Splavy | 11.07 | 11.08 | |||
Česká Lípa střelnice | 11.36 | 11.36 | |||
Nový Bor | 11.46 | 11.48 | 2 | ||
Svor | 11.54 | 11.55 | 4 | ||
Nová Huť v Lužických horách | 12.02 | 12.03 | |||
Jedlová | 12.06 | 12.07 | 3 | ||
Chřibská | 12.12 | 12.13 | 3 | ||
Rybniště | 12.17 | 12.19 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 12.22 | 12.22 | |||
Krásná Lípa | 12.26 | 12.37 | 2 | ||
Panský | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Brtníky | 12.50 | 12.52 | |||
Mikulášovice střed | 13.01 | 13.03 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 13.09 | 2 |
jede v a od 27.III. do 31.X.;
dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; historický motorový vlak;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci